جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سردار سلامی: رژیم صهیونیستی در حال خودکشی است

فرمانده سپاه پاسداران گفت: آنچه امروز در غزه و فلسطین اتفاق می‌افتد یک انتحار و خودکشی برای رژیم صهیونیستی است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست «بسیج جهانی اسلام- مقاومت، رمز پیروزی» با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین گفت: آنچه که امروز صهیونیست‌ها انجام می‌دهند، انتحار و خودکشی است.

سردار حسین سلامی در این نشست که در محل وزارت امور خارجه با حضور «حسین امیرعبداللهیان» رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، با مقایسه بسیج با دیگر نیرو‌های نظامی در دنیا، گفت: این نیرو برعکس دیگر نیرو‌های نظامی دنیا، بی‌انتها و پایان‌ناپذیر است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این نیرو دارای قدرت جابه‌جایی سریع است و در جنگ، رویش‌های آن‌ها بیشتر از ریزش‌هاست.

سردار سلامی تاکید کرد: این نیروی عظیم در مبارزه و دفاع از ارزش‌های امت اسلامی مرز نمی‌شناسد و منطق دفاع از حرم، از این دیدگاه برای آن‌ها منطق جذاب و مهمی است.

فرمانده سپاه گفت: در حال حاضر نیروی مقاومت بسیج در دیگر عرصه‌ها از جمله فقر زدایی و محرومیت‌زدایی به صورت فعال نقش‌آفرین است.

سردار سلامی در مورد تحولات اخیر اراضی اشغالی خاطر نشان کرد: تحرکات دیپلماتیک کشور در ایام اخیر ستایش‌برانگیز بوده است و در مورد این تحولات ظرفیت‌های انتقالی خوبی از خود نشان داده است.

وی با تاکید بر این‌که این جبهه باطل، فرو خواهد پاشید، تصریح کرد: رژیم صهیونسیتی قادر به تحمل یک جنگ طولانی‌مدت نخواهد بود و این جغرافیا به نحوی است که هر شکستی می‌تواند آخرین شکست باشد.

سردار سلامی با اشاره به هزینه‌های عظیم اقتصادی و نظامی وارد شده به رژیم صهیونسیتی در پی جنگ و وقوع مهاجرت معکوس در این منطقه گفت: آنچه که باعث ادامه جنگ شده است، نیاز شخصی نخست‌وزیر رژیم صهیونسیتی است، چون با پایان این جنگ، آن‌ها باید محاکمه شوند.

فرمانده سپاه با بیان این‌که این جنگ باعث خستگی ارتش رژیم صهیونسیتی شده است، اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی شکست و فصاحت بزرگی برای رژیم صهیونسیتی و ارتش این رژیم بود.

سلامی گفت: در جریان این تحولات، نسل‌های جدید فلسطینی آموختند که باید با چه کسی بجنگند، روش‌های مبارزاتی با اشغالگران عوض شده و حتما سلاح در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: ما هیچ نگرانی نداریم و می‌بینیم که در حال حاضر کسر کوچکی از ظرفیت‌های جریان مقاومت فعال شده است و همین مقدار هم دشمنان را تحت فشار قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.