جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

قالیباف ‌: افزایش سن بازنشستگی به نفع شاغلین در سیستم دولتی است

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر یک نماینده گفت:افزایش سن بازنشستگی کار درست و دقیقی است و به نفع کسانی خواهد بود که در سیستم دولت مشغول خدمت هستند.
14020803000462_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از باشگاه خبرنگاران توانا، حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده فردوس‌، طبس‌، بشرویه‌ و سرایان در مجلس شورای اسلامی‌، در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس در تذکری گفت: مصوبه مجلس درباره افزایش سن بازنشستگی اشکالات جدی دارد. این مصوبه خلاف شرع بوده و حتما باید مورد بازنگری و اصلاح قرار گیرد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ گفت: این گونه نیست. من مسئول تشخیص خلاف شرع نیستم و شورای نگهبان تشخیص می دهد‌، منتهی در نهایت، این کار درست و دقیقی است و به نفع کسانی خواهد بود که در سیستم دولت مشغول خدمت هستند.

نمایندگان در جلسه علنی روز یکشنبه، ۲۸ آبان مجلس شورای اسلامی،بند الحاقی بند خ و بند ز ماده ۲۹ لایحه برنامه هفتم توسعه را به تصویب رساندند و بر این اساس نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور کاهش ناترازی صندوق‌های بازنشستگی سن بازنشستگی را برای گروه‌های مختلف افزایش دادند. همچنین معافیت سهم کارفرما از پرداخت کسور بازنشستگی مازاد بر ۳۰ سال لغو شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.