جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

نامگذاری خیابانی در کراچی به نام امام خمینی (ره)

وزیر امور خارجه در ادامه حضورش در کراچی، در مراسم نامگذاری رسمی خیابان امام خمینی (ره) این شهر حضور یافت و به همراه مقامات ارشد پاکستانی از لوح یادبود این خیابان پرده‌برداری کرد.
14020513000292_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه حضورش در پاکستان صبح امروز (جمعه) ۱۳ مرداد ماه وارد شهر بندری کراچی شد.

وی صبح امروز پس از ورود به شهر کراچی و برگزاری مراسم استقبال رسمی در فرودگاه، با حضور در محل آرامگاه محمدعلی جناح بنیانگذار فقید پاکستان، با اهدای گل و قرائت سوره حمد، نسبت به وی ادای احترام کرد.

وی همچنین دفتر یادبود در این محل را امضا کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در ادامه حضورش در کراچی، در مراسم نامگذاری رسمی خیابان امام خمینی (ره) شهر کراچی حضور یافت و به همراه مقامات ارشد ایالت سند پاکستان از لوح یادبود نامگذاری این خیابان پرده برداری کرد.

خیابان امام خمینی (ره) در شهر کراچی به منظور بزرگداشت یاد و به منظور ادای احترام و علاقه‌مندی قلبی مردم پاکستان نسبت به رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

وزیر امور خارجه چهارشنبه شب در نخستین سفر رسمی دوجانبه وارد اسلام‌آباد شد. وی در این سفر که به دعوت بلاول بوتو زرداری صورت گرفت ضمن دیدار و گفت‌وگو با همتای پاکستانی، با شهباز شریف نخست‌وزیر، روسای مجالس ملی و سنا و همچنین فرمانده ارشد پاکستان ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را مرور کرد.

امیرعبداللهیان پس از ورود به اسلام‌آباد گفته بود که در این سفر درباره زمان سفر آیت‌الله رئیسی به پاکستان با مقامات این کشور گفت‌وگو خواهد کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.