جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وزیر کشور گفت: نیروهای امنیتی ایران به سرنخ‌های خوبی از ‌عوامل انفجار تروریستی کرمان دست یافتند و چند مظنون دستگیر شدند.

وزیر کشور گفت: نیروهای امنیتی ایران به سرنخ‌های خوبی از ‌عوامل انفجار تروریستی کرمان دست یافتند و چند مظنون دستگیر شدند.
1402092319093126428986694

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد وحیدی در ارتباط با شناسایی عوامل انفجار تروریستی کرمان اظهار داشت: نیروهای امنیتی ایران به سرنخ‌های خوبی از ‌عوامل انفجار تروریستی کرمان دست یافتند و چند مظنون دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی بر موضوع اشراف دارند و مسلط هستند و برنامه‌های خودشان را طبق روال پیش‌بینی‌شده انجام می‌دهند، افزود: تمام عوامل این حادثه تروریستی قطعا شناسایی و دستگر خواهند شد.

وزیر کشور با بیان اینکه اطلاعات کامل این موضوع توسط دستگاه اطلاعاتی اطلاع‌رسانی می‌شود، تصریح کرد: امروز کار در کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی است و با قدرت و سرعت عمل به موقع جریانات تروریستی که مورد حمایت رژیم های تروریست‌پرور هستند در چنگ قدرت دستگاه های اطلاعاتی هستند و با سرعت برخورد می‌شود.

‌وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیش از 50 شهید در گلزار شهدای کرمان خاکسپاری می‌شوند و پیکر شهیدان سایر شهرهای استان کرمان نیز در زادگاهشان دفن خواهد شد، ادامه داد: پیکر شهدا در مسیر رسیدن به گلزار شهدای کرمان است و به مرور تشییع و خاکسپاری‌ پیکر‌ شهدا انجام خواهد شد.

وزیر کشور با بیان اینکه ابدان سایر شهدا ‌به دیگر استان‌ها و شهرهای استان کرمان منتقل خواهد شد،‌‌غیر از کرمان نیز امروز و برخی نیز ممکن است در زمان‌های دیگر تشییع و خاکسپاری انجام شود.

وی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت شهدا امروز با حضور باشکوه مردم برگزار شد و پیکر شهدا در حال انتقال به گلزار شهداست، تاکید کرد: در این حادثه تروریستی 54 شهید زن، 34 شهید مرد، 12 شهید مهاجر افغانستانی داریم و تعداد 10 نفر نیز زیر 10 سال دار‌ند.

وی با بیان اینکه 56 شهید در گلزار شهدای کرمان دفن‌ می‌شوند‌، ‌گفت: در حالذ حاضر خانواده های شهدا در گلزار حضور دارند‌.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.