جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کشتی آزاد رنکینگ جهانی| خسروی به مدال برنز رسید، ابراهیم‌زاده و پناهیان نقره‌ای شدند

۲ آزادکار کشورمان در مسابقات رنکینگ جهانی مجارستان مدال نقره کسب کردند.
ae3f8d05-fbf6-43ae-a839-7117978c006f

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد رنکینگ جهانی که در مجارستان پیگیری می‌شود دو نماینده کشورمان در رده‌بندی و دو آزادکار کشورمان در فینال روی تشک رفتند.
نتایج ملی‌پوشان به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر نیلز لوترت از سوئیس را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 مغلوب آرسن هاراتونیان دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا از ارمنستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف گئورگی گوناشویلی از گرجستان رفت که با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و برنز گرفت.
در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار شد، عباس ابراهیم زاده در مبارزه نخست با نتیجه 10 بر صفر گئورگی زیلاگی از مجارستان را شکست داد. وی در مبارزه بعدی با نتیجه 7 بر 2 آستین گومز از مکزیک را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. ابراهیم زاده در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر از سد حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از آذربایجان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. ابراهیم زاده در این دیدار به مصاف کوتارو کایوکا از ژاپن رفت که با شکست 12 بر 8 صاحب مدال نقره شد.
در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عادل پناهیان در دور اول با نتیجه 11 بر صفر میهایل گئورگیف از بلغارستان را شکست داد. وی در مبارزه بعدی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شمس الدین فتایریا از الجزایر شد و به مرحله نیمه نهایی رفت.
وی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 اسخربک گولایف از اسلواکی را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. پناهیان در این دیدار با اوتاری باگوری از گرجستان سرشاخ شد که با نتیجه 6 بر 5 شکست خورد و مدال نقره کسب کرد.
در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر ریچارد وگ از مجارستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف ابراهیم جیفتجی از ترکیه رفت که با نتیجه شکست خورد و از کسب مدال برنز بازماند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.