جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

۴ مامای غیرمجاز در شاهرود دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری استان سمنان از دستگیری چهار بانوی مامای غیرمجاز و پلمب مراکز فعالیت غیرقانونی آنها در شهرستان شاهرود خبر داد.
14000517000625_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از سمنان، محمدجعفر عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان سمنان اظهار کرد: پس از ابلاغ قانون حمایت از جوانی جمعیت به مسؤولان قضائی دستور داده شد تا وظایف مرتبط را پیگیری کنند و برخورد قانونی و متناسب را انجام دهند.

وی ادامه داد: متأسفانه سقط غیرقانونی جنین توسط افراد غیرمجاز و ناآشنا با اصول علمی و بهداشتی در مراکز غیرقانونی و بدون مجوز به صورت نامحسوس در حال انجام است و برای جلوگیری از استمرار این معضل باید ورود قانونی و بازدارنده را در دستور کار قرار داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان افزود: در همین راستا با تلاش‌های ضابط خاص و پس از رصدهای امنیتی، چهار نفر از بانوان غیرمجاز در اماکن غیربهداشتی که با اعمال غیرحرفه‌ای اقدام به سقط جنین در شهرستان شاهرود می‌کردند، شناسایی و به مرجع قضائی معرفی شدند.

عبداللهی گفت: متهمان در دادسرای عمومی و انقلاب شاهرود به اتهام سقط عمدی جنین تفهیم و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند و مراکز مربوطه نیز با دستور قضائی پلمب شد.

وی تأکید کرد: روند شناسایی و دستگیری افراد و مراکز غیرمجاز و غیرقانونی در این موضوع مهم در سراسر استان سمنان ادامه دارد و دستگاه قضائی این استان با جدیت و قاطعیت با متخلفان و مجرمان برخورد قانونی می‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.