جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

۹۰ دهستان گیلان تحت پوشش طرح کالابرگ قرار گرفتند

به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ۱۱۳ دهستان موجود در گیلان ۹۰ دهستان تحت پوشش کالابرگ الکترونیکی بوده و تلاش‌ها برای ۲۳ روستای دیگر ادامه دارد.
14020722000802_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس ، سیاوش آقاجانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگوی خبری سیمای مرکز گیلان با اشاره به بهره‌مندی ۹۰ دهستان از کالابرگ الکترونیکی اظهار کرد: از ۱۱۳ دهستان موجود در گیلان ۹۰ دهستان تحت پوشش کالابرگ الکترونیکی بوده و تلاش‌ها برای ۲۳ روستای دیگر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از زمان اجرای این طرح در بهمن ۱۴۰۱ تاکنون در این استان ۲ هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال خرید کالابرگی انجام شده است، افزود: بیش از هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال آن از اعتبار یارانه‌ای و مابقی نقدی پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از تحت پوشش قرار گرفتن ۱۱۶ هزار و ۷۳۹ در طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت: میزان تراکنش انجام شده از زمان اجرای این طرح تاکنون ۳۵۸ هزار و ۴۴۵ مورد بوده است.

آقاجانی با بیان اینکه ۸۴۷ فروشگاه، خدمات مورد نیاز مردم در توزیع اقلام اساسی را انجام می‌دهند، افزود:
تعداد فروشگاه‌های خرد که خدمات موردنیاز را به مردم ارائه می‌کنند ۸۴۷ مورد اعلام کرد و داد: مردم گیلان می‌توانند با مراجعه به ۴۲۳ فروشگاه زنجیره‌ای استان مایحتاج خود را تهیه کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.